pompa11
pompa21
pompa22
pompa23

Помпа для води електрична ViO E3 white

Кількість:

Всього:

495 грн

Бездротова електрична помпа-підставка ViO E3 призначена для естетичного та зручного розливу води з полікарбонатних бутлів. Класичний білий колір девайса робить його сумісним з будь-яким інтер'єром, тому встановити пристрій Ви зможете в офісі, закладах громадського обслуговування, вдома чи на дачі. Використовувати помпу можна також у польових умовах (наприклад, під час виїзного пікніка), адже вона досить мобільна, портативна та проста в користуванні.

Оскільки конструкцією помпи передбачена спеціальна підставка, Вам більше не потрібно тримати склянку або чайник і чекати поки вода набереться, досить поставити ємність на піддон і натиснути кнопку. 

Електропомпа для води ViO E3 White може заряджатися від мережі 220В через спеціальний адаптер (до комплекту не входить) або від будь-якого гаджета (телефона, ноутбука тощо), оскільки має відповідний USB-кабель (повного заряду акумулятора помпи вистачає щонайменше на кілька місяців).

Щоб введення в експлуатацію пристрою відбулося успішно, перед першим використанням необхідно:

  • заряджати помпу щонайменше 3-4 години;
  • промити силіконову трубку теплою водою;
  • надійно приєднати трубку і носик до помпи;
  • встановити електричну помпу на бутель, не знімаючи кришку;
  • не вмикати помпу для накачування, якщо відсутня вода в бутлі.

Важливо: електрична помпа не може використовуватися для алкогольних, легкозаймистих і маслянистих рідин, а також температура яких перевищує 55 ° С.

Гарантійний термін від виробника – 12 місяців.

Читати більше