pompa101
pompa102
pompa103

Помпа для води електрична ViO E8 black

Кількість:

Всього:

325 грн

Використовуйте мобільну та портативну електричну помпу ViO E8 Black, що сумісна з бутлями різного об'єму, для розливу води не лише вдома чи в офісі, а й на дачі, на відпочинку чи під час виїзду на пікнік. Девайс компактний, лаконічний, стильний та має практичний чорний колір корпусу.

Механізм роботи пристрою досить зрозумілий та простий: помпа працює за принципом насоса і викачує воду з бутля до останньої краплі (продуктивність помпи висока: за 5 хвилин вона викачує воду з бутля об'ємом 19 л).

Щоб привести електропомпу в дію, досить натиснути кнопку живлення, щоб зупинити подачу води - натиснути її ще раз. Все геніальне просто!

У порівнянні з механічними помпами ця модель має більше переваг, зокрема:

  • акумуляторний тип живлення, заряду якого вистачає щонайменше на 2 місяці;
  • у комплекті з помпою наявний спеціальний USB-кабель, що підключається до будь-якого гаджета з відповідним роз’ємом для підзарядки навіть у польових умовах;
  • виготовлена з безпечних та довговічних у роботі матеріалів.

Аби електрична помпа ViO E8 прослужила Вам довше, слід правильно ввести її в експлуатацію. Для цього перед першим використанням промийте силіконову трубку в теплій воді і злийте перші кілька склянок води. Щоб герметично закріпити помпу на бутлі з водою, кришку знімати не потрібно, достатньо всього лише продавити ковпачок.

Гарантійний термін від виробника – 12 місяців.

Читати більше