pompa41
pompa42
pompa43
pompa44

Помпа електрична для води в 19 л бутлях ViO E3 black

Кількість:

Всього:

495 грн

Автоматизувати та полегшити процес роздачі питної бутильованої води допоможе сучасна та дуже стильна електрична помпа-підставка ViO E3 Black, що має лаконічний та ергономічний дизайн, є по-справжньому мобільною, портативною та легкою у користуванні.

Чорна електропомпа для води ViO E3 має два способи підзарядки: від мережі 220В через спеціальний адаптер (до комплекту не входить) або ж через USB-кабель, що працює від будь-якого гаджета (телефона, ноутбука тощо). Але, на щастя, дуже часто підзаряджати пристрій Вам не доведеться, оскільки повного заряду помпи вистачає щонайменше на кілька місяців (про потребу підзарядки сигналізує спеціальна лампа індикатора заряду).

Надійна герметична фіксація на кришці та наявність спеціального піддона запобігають механічним пошкодженням помпи та посуду для води, адже ергономічна конструкція пристрою звільняє Вас від необхідності тримати чашку або чайник у руці.

У виробництві девайса використані лише надійні та якісні матеріали (харчовий пластик, нержавіюча сталь, силікон), тому пристрій є по-справжньому довговічним у використанні.

Задля правильного введення в експлуатацію пристрою перед першим використанням необхідно:

  • заряджати помпу щонайменше 3-4 години;
  • промити силіконову трубку теплою водою;
  • надійно приєднати трубку і носик до помпи;
  • встановити електричну помпу на бутель, не знімаючи кришку;
  • не вмикати помпу для накачування, якщо відсутня вода в бутлі.

Важливо: електрична помпа не може використовуватися для алкогольних, легкозаймистих і маслянистих рідин, а також температура яких перевищує 55 ° С.

Гарантійний термін від виробника – 12 місяців.

Читати більше