pompa31
pompa32
pompa33
pompa34

ViO E3 blue, Помпа для води, електрична, блакитна

Кількість:

Всього:

495 грн

Інноваційна електрична помпа-підставка ViO E3 – стильний та сучасний пристрій для розливу води з полікарбонатних бутлів. З її допомогою можна значно спростити процес подачі рідини не лише вдома чи в офісному приміщенні, а й у польових умовах (наприклад, під час виїзного пікніка), адже помпа досить мобільна, портативна та проста в користуванні.

Надійна герметична фіксація на кришці та наявність спеціального піддона запобігають механічним пошкодженням помпи та посуду для води, адже ергономічна конструкція пристрою звільняє Вас від необхідності тримати чашку або чайник у руці.

Бездротова електропомпа для води ViO E3 може заряджатися не лише від мережі 220В через спеціальний адаптер (до комплекту не входить), а й від будь-якого гаджета (телефона, ноутбука тощо), оскільки має відповідний USB-кабель. Щоправда, часто підзаряджати пристрій Вам не доведеться, оскільки повного заряду помпи вистачає щонайменше на кілька місяців (про потребу підзарядки сигналізує спеціальна лампа індикатора заряду).

Універсальний та лаконічний дизайн, витончений блакитний відтінок кольору роблять девайс сумісним із будь-яким типом інтер’єру, а надійні та якісні матеріали (харчовий пластик, нержавіюча сталь, силікон) – по-справжньому довговічним у використанні.

Задля правильного введення в експлуатацію пристрою перед першим використанням необхідно:

  • заряджати помпу щонайменше 3-4 години;
  • промити силіконову трубку теплою водою;
  • надійно приєднати трубку і носик до помпи;
  • встановити електричну помпу на бутель, не знімаючи кришку;
  • не вмикати помпу для накачування, якщо відсутня вода в бутлі.

Важливо: електрична помпа не може використовуватися для алкогольних, легкозаймистих і маслянистих рідин, а також температура яких перевищує 55 ° С.

Гарантійний термін від виробника – 12 місяців.

Читати більше