pompa51
pompa52
pompa53
pompa54

ViO E4 black, Помпа для бутильованої води електрична, USB, чорна

Кількість:

Всього:

362 грн

Класичний чорний колір, мінімалістичний та стильний дизайн, ергономічна форма, функціональність, мобільність і портативність, раціональність у використанні, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс - це саме ті переваги, за які обирають автоматичну бездротову електропомпу ViO E4 Black.

Девайс можна використовувати в приміщеннях будь-якого типу, а також на подвір'ї чи в польових умовах, адже автоматична помпа має акумуляторний тип живлення, а в разі потреби може заряджатися від будь-якого гаджета (з цією метою у комплекті з пристроєм також пристуній спеціальний USB-кабель). Про потребу підзарядки сигналізує спеціальний світловий індикатор на корпусі пристрою.

Стильна чорна електрична помпа ViO Е4  виготовлена з якісних і надійних матеріалів, що не впливають на смакові властивості питної води, тому вона прослужить Вам не один рік, але за умови правильного введення в експлуатацію. Для цього перед першим використанням необхідно:

  • заряджати помпу щонайменше 3-4 години;
  • промити силіконову трубку та комплектуючі теплою водою;
  • не вмикати помпу для накачування, якщо води в бутлі немає;
  • в подальшому не використовувати пристрій для роздачі алкогольних, легкозаймистих і маслянистих рідин, а також температура яких перевищує 55 ° С.

Гарантія від виробника - 12 місяців.

Читати більше