pompa91
pompa92
pompa93

ViO E8 silver, Електрична помпа для води, срібляста

Кількість:

Всього:

260 грн

Придбавши стильну, мобільну та ергономічну електричну помпу ViO E8 Silver, що сумісна з бутлями різного об'єму, Вам більше не доведеться контролювати процес розливу бутильованої води, адже маленька срібляста помічниця подбає про все сама. Портативність пристрою гарантує акумуляторний тип живлення, заряду якого вистачає щонайменше на 2 місяці. І навіть якщо потреба в підзарядці заскочить Вас зненацька на дачі, на відпочинку чи в польових умовах, то Ви зможете підзарядити девайс завдяки спеціальному USB-кабелю (входить до комплекту), що підключається до будь-якого гаджета з відповідним роз’ємом. 
Висока продуктивність помпи (за 5 хвилин вона викачує воду з бутля об'ємом 19 л), доступний та простий механізм роботи, а також використані безпечні й довговічні в роботі матеріали роблять сріблясту електропомпу для води ViO E8 надійним та універсальним пристроєм для естетичної та легкої роздачі бутильованої води.

Щоб електрична помпа прослужила Вам довше, слід правильно ввести її в експлуатацію. Для цього перед першим використанням промийте силіконову трубку в теплій воді і злийте перші кілька склянок води.

Для того щоб герметично закріпити помпу на бутлі з водою, кришку знімати не потрібно, достатньо всього лише продавити ковпачок.

Гарантійний термін від виробника – 12 місяців.

Читати більше